Pláže Máchova jezera

IDEÁLNÍ MÍSTO PRO RODINY S DĚTMI?
PLÁŽ BORNÝ

Projděte si nejdelší pláž plnou jemného písku, kam pronikají příjemné sluneční paprsky až do západu slunce. Pláž je skvělou volbou pro rodiny s malými dětmi, neboť právě zde najdete velmi pozvolný vstup do jezera, kde se můžete s radostí oddávat vodním radovánkám. O své pohodlí se nemusíte vůbec bát, součástí areálu je sociální zařízení. Pokud vás relaxace či koupání omrzí, můžete si půjčit šlapadla či lodičky, zahrát volejbal, prolést junglee creek nebo absolvovat kurz windsurfingu. Je zde zastávka parníku.

ZA ZÁBAVOU NA
PLÁŽ
STARÉ SPLAVY

Pokud jste příznivcem aktivního životního stylu a milujete moře, pak rozhodně navštivte tuto pláž. Při vstupu do zábavního parku Tropický ráj si budete rázem připadat jako na vysněné dovolené. Za návštěvu rozhodně stojí aquapark s palmami, jemným bílým pískem, tobogánem a atraktivními prvky na vodě. Sociální zařízení a restaurace jsou samozřejmostí.

NENECHTE SI UTÉCT DOBRODRUŽSTVÍ NA
HLAVNÍ PLÁŽI DOKSY

Na dovolené navštivte také hlavní pláž Doksy, kde se pobaví celá rodina. Strávit zde můžete úplně celý den, neboť zde najdete beach-volejbalové hřiště, nafukovací trampolínu, prolézačky pro děti, minigolf, půjčovnu šlapadel, nafukovací atrakce na vodě, sociální zařízení, sprchy, převlékárny i úschovnu věcí, ale také kiosky s občerstvením či osvěžujícím drinkem. Celá rodina se může projet výletním parníkem, který čeří hladinu Máchova jezera.

Máte zájem o rezervaci? Kontaktujte nás

Odpovíme do druhého dne.