Loďka Loďka Letadlo Slunečník Míč Kluk Holčička

…nejlevnější ubytování se stravou
u Máchova jezera…

Free wifi
Housenka Telefon +420 604 809 688 DENNĚ 8 - 22 hod.

Vybavení kempu Jachta u Máchova jezera

V kempu najdete všechno, co potřebujete pro pohodovou dovolenou. Ubytujeme vás ve čtyřlůžkových chatkách s novou toaletou, vanou i umyvadlem. Každá má i malou terásku s nábytkem, kde si ve stínu borového lesa jistě rádi odpočinete.

Ani počasí vám dovolenou nezkazí

Samozřejmě, že každý má na dovolené nejraději slunečno a teplo, ale nenechte si svou dovolenou zkazit, když počasí nevyjde. V kempu Jachta jsme na to připraveni. V hlavní budově máme společenskou místnost s televizí. Součástí budovy je i prostorná zastřešená terasa, kde můžete posedět a zabavit se.

V případě hezkého počasí je v kempu velké dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami, prolézačkami, skluzavkou a dalšími atrakcemi. Pod kempem je pak minipark s velkou trampolínou a minigolfem. V hlavní sezóně se můžete těšit i na lunapark.

Dobře se u nás najíte

Kromě toho, že nabízíme polopenze a pro velké skupiny dokonce i plné penze, jsou v kempu také kiosky otevřené po celý den. A jestliže rádi grilujete, využijte venkovní krb na terase, který je vám plně k dispozici. Na pěší zóně pod kempem pak najdete řadu restaurací i obchůdek se základními potravinami a dokonce i novinový stánek.

Co ještě na vás v kempu Jachta čeká?

  • pingpongové stoly
  • kulečníkový stůl
  • fotbálek
  • půjčovna kol
  • půjčujeme sportovní vybavení – míče, sítě, pálky apod.

Kontaktujte nás a my pro vás zarezervujeme chatku.

Slunce
Beruška Šnek Motýl Vážka Včela

Kontaktní formulář