Chatky u Máchova jezera, kemp Jachta

Chatky Máchovo jezero, kemp Jachta

Školní výlety Máchovo jezero

Školní výlety Máchovo jezero

Previous slide
Next slide

Chystáte se na školní výlet k Máchovu jezeru? V kempu Jachta si užijete spoustu zábavy a nezapomenutelných momentů. Ideální ubytování pro školní výlety Máchovo jezero. 

Cenově dostupné ubytování v malebném prostředí jezera rozhodně stojí za návštěvu. Máme nejlevnější ceny ubytování v chatkách pro školní výlety v celém okolí Mácháče.

Levné a pěkné ubytování v přírodě pro školní výlety Máchovo jezero

V květnu, červnu a září, ubytujeme žáka za 395 Kč na noc včetně polopenze, sociální zařízení je společné. Cena ubytování v chatkách zahrnuje také lůžkoviny a wifi připojení. Neobsazená lůžka nehradíte, platíte pouze za skutečný počet ubytovaných žáků. Podrobnější cenovou nabídku naleznete v našem ceníku.

  • Pro pedagogický dozor nabízíme pobyt se stravou v chatce se sociálním zařízením zdarma!
     (platí u pobytu nad 2 dny a nad 20 žáků)

Pro školní výlety nabízíme i plnou penzi!

Naše ubytování přináší nejenom pohodlí a soukromí, ale také nabízí možnost stravování ve společné hlavní budově. Zde se nachází jídelna, kde jsou podávány snídaně, obědy a večeře. Chceme, aby školní výlet byl co nejpříjemnější, a proto se staráme o každý detail.

Pro ty z Vás, kteří plánují dobrodružné výlety, máme připraveny speciální obědové balíčky na cesty. Ty zajistí, že budete mít s sebou nejenom pochutiny, ale i nutričně vyvážené a energii dodávající pokrmy pro maximální pohodlí během aktivit mimo ubytování.

Školní výlety Máchovo jezero

Aktivity, které můžete dělat přímo v areálu

U nás se rozhodně nudit nebudete. Přímo v kempu můžete podniknout spoustu aktivit. Lokalita nabízí množství vyžití, ať už u vody, nebo v přilehlém okolí. Na Máchově jezeře je oblíbená projížďka na šlapadlech a lodičkách nebo lezení v korunách stromů (jungle creek). 

Přímo v areálu je k dispozici minigolf, volejbalové a nohejbalové hřiště, pingpongové stoly, stolní fotbal a šipky. Menší děti si užijí skvělou zábavu na dětském hřišti, kde si mohou hrát na houpačkách nebo trampolíně. U venkovního krbu si můžete opéct buřty. V areálu je též uzamykatelný prostor pro kola. 

Oblíbené jsou plavby výletní lodíNa pěší zóně je řada kiosků s občerstvením. Školní výlety Máchovo jezero si v kempu Jachta užijete.

Výlety do okolí

Beruška s pozadím

Projížďky po vodě na šlapadlech, paddleboardu

Beruška s pozadím

Prohlídka hradů Bezděz a Houska

Beruška s pozadím

Návštěva Muzea Čtyřlístek v Doksech

Beruška s pozadím

Návštěva Muzea K. H. Máchy v Doksech

Beruška s pozadím

Jungle creek (lezení v korunách stromů)

Beruška s pozadím

Procházky po naučných stezkách kolem Máchova jezera (SWAMPMáchova stezka, Se Čtyřlístkem okolo Blaťáku)

Napsali nám:

Libuše Lacková
Read More
Jen a jen pochvala, vše čisté, pohoda, zábava, každý si přijde na své. Prostě jak a komu co vyhovuje. 👍👍👍👍
Honza Smetana
Read More
Krásný kemp s krásnou přírodou v okolí, jídla jsou výborná a chatky jsou uklizene a dostatečně velké👍 pro děti je v areálu spousta míst na hraní- hřiště, trampolina a další👍 K Machovo jezeru je to kousek, je tam klid.
Pavlina Socháňová
Read More
Velké vyžití pro děti přímo v kempu, k vodě je to asi cca 8 minut, což se dá s dětma v pohodě zvládnout. Kousek od kempu je hospoda kde dobře vaří. Chatky jsou čisté.
Radim Fabián
Read More
Klidná chatová osada, kvalitní ubytování.
Marie Němcová
Read More
Bylo tam nádherně proto tam letos jedeme zase.
Previous
Next

Školní výlety Máchovo jezero a ubytování v kempu Jachta

V kempu Jachta máme pro vás připraveno mnoho zábavy a nezapomenutelných momentů. V malebném prostředí kempu si můžete užít cenově dostupné ubytování v chatkách, které jsou nejlevnější v celém okolí Mácháče. Jsme ideálním místem pro školní výlety Máchovo jezero. Chcete vědět víc? Kontaktujte nás.

Máte zájem o rezervaci? Kontaktujte nás

Odpovíme do druhého dne.