Loďka Loďka Letadlo Slunečník Míč Kluk Holčička

…nejlevnější ubytování se stravou
u Máchova jezera…

Free wifi
Housenka Telefon +420 604 809 688 DENNĚ 8 - 22 hod.

Pláže Máchova jezera

Vychutnejte si jedinečnou atmosféru oblíbeného Máchova jezera. V jeho okolí se rozprostírají různé typy malebných pláží s rozmanitými typy ubytování. Své místo zde rozhodně najdete, ať už jste snílek, čtenář s romantickou duší či vyznavač odpočinku a relaxace. Prostor zde najdou i vášniví sportovci či dobrodruzi, kteří neustále hledají něco nového a atraktivní nezapomenutelné zážitky. Zábavu a relaxaci si u Máchova jezera užijete v každém případě, ať už zvolíte ubytování v chatkách s penzí, nebo polopenzí. Tak neváhejte a navštivte tuto výjimečnou lokalitu a vydejte se za skutečnými zážitky.

Ideální místo pro rodiny s dětmi? Pláž Borný

Projděte si nejdelší pláž plnou jemného písku, kam pronikají příjemné sluneční paprsky. Pláž je skvělou volbou pro rodiny s malými dětmi, neboť právě zde najdete velmi pozvolný vstup do jezera, kde se můžete s radostí oddávat vodním radovánkám. O své pohodlí se nemusíte vůbec bát, součástí je kemp Borný, s různými typy chatek a zázemím, včetně umývárny. Pokud vás relaxace či koupaní omrzí, můžete se projet na kole, půjčit si šlapadla či lodičky.

Za zábavou na pláž Staré splavy

Pokud jste příznivcem aktivního životního stylu a milujete moře, pak rozhodně navštivte tuto pláž. Při vstupu do zábavného parku Tropický ráj si budete rázem připadat jako na vysněné dovolené. Za návštěvu rozhodně stojí aquapark s plovoucím bazénem a dalšími atraktivními prvky. A večer? Vyměňte relaxaci v chatce u Máchova jezera za bohatou zábavu. Pláž ve Starých Splavech je proslulá svým nočním životem, kde si užijete příjemného rozptýlení.

Nenechte si utéct dobrodružství na hlavní pláži Doksy

Na dovolené prozkoumejte také hlavní pláž Doksy, kde se pobaví celá rodina. Strávit zde můžete úplně celý den, neboť zde najdete sociální zařízení, sprchy, převlékárny i úschovnu věcí. Chatky u Máchova jezera jsou vhodné pro celé rodiny, ale poskytnou romantická zákoutí i pro páry. Celá rodina se může projet výletním parníkem, který čeří hladinu Máchova jezera. Nebo využít aktivní projížďky na loďkách, kánoích nebo si protáhnout svaly na šlapadlech.

Sport a zábava Máchovo jezero

trampolína, Chatky Jachta, Máchovo jezero

Minigolf, trampolína, jungle creek, dětský minipark, ale také projížďky parníkem, na konících či jen odpočinek – to je chatová osada Jachta.

Tipy na výlet na Máchově jezeře

Parník Racek na Máchově jezeře

Projeďte se po Máchově jezeře parníkem či zajděte s vašimi dětmi do Muzea Čtyřlístek.

Cyklovýlety v okolí Máchova jezera

Cyklovýlety, Bezděz, Chatky Jachta, Máchovo jezero

Nabízené výlety jsou vybrány tak, aby obsáhly co nejvíce zajímavých míst v okolí Máchova jezera.

Slunce
Beruška Šnek Motýl Vážka Včela

Kontaktní formulář