Loďka Loďka Letadlo Slunečník Míč Kluk Holčička

…nejlevnější ubytování se stravou
u Máchova jezera…

Free wifi
Housenka Telefon +420 604 809 688 DENNĚ 8 - 22 hod.

Kolem Máchova jezera to žije. A zrovna tak v kempu Jachta

V našem kempu si užijete dovolenou, jak má být. Rozhodně se nebudete nudit. V kempu i v jeho okolí máte mnoho příležitostí, jak se zabavit. Ubytování ve čtyřlůžkových chatkách je vhodné zejména pro rodiny s dětmi, ale spokojené budou i páry nebo parta mladých.

V kempu Jachta vám půjčíme:

V areálu kempu máte k dispozici také velké dětské pískoviště s prolézačkami, houpačkami, skluzavkou, lanovkou a dalším. Pod areálem je ještě dětský minipark s velkou trampolínou, minigolfem, lunaparkem, herními automaty a půjčovna kol. Kolem kempu jezdí v sezóně pravidelně kůň s kočárkem, který vás sveze.

Rybolov na Máchově jezeře

  • Máme dobrou zprávu pro všechny rybáře. Od roku 2016 je na Máchově jezeře povolený sportovně rekreační rybolov. Povolenku koupíte v Infocentru na náměstí v Doksech. Za denní povolenku zaplatíte 200 Kč, za týdenní pak 700 Kč. Houbaře zase potěší lesy, kterých tu je kolem požehnaně.
  • Aquapark Staré Splavy
  • Nafukovačky v Doksech u Máchova jezera
  • Aquapark Staré Splavy
  • Pláž u Máchova jezera

Na písčité pláže a za zábavou

Máchovo jezero je nejnavštěvovanější vodní plochou v České republice nejen díky krásnému prostředí, ale i službám a vyžití, které nabízí kempy, pláže a přilehlá městečka. Pokud vás baví jungle creek, neboli lezení v korunách stromů, vyrazte na pláž Borný. Můžete tam vyzkoušet i školu windsurfingu.

Na pláži Staré Splavy je velký aquapark s plovoucím bazénem, skluzavkami, lezeckými stěnami, kolotoči, trampolínou a dalšími vodními atrakcemi. Na hlavní pláži v Doksech se můžete projet na vodě (šlapadla, loďky, kánoe), zahrát si plážový volejbal, zaskákat na trampolíně nebo si sjet tobogán. Na Mácháči se prostě nudit nebudete!

Kontaktujte nás a my vám zarezervujeme chatku v kempu Jachta.

Slunce
Beruška Šnek Motýl Vážka Včela

Kontaktní formulář