Loďka Loďka Letadlo Slunečník Míč Kluk Holčička

…nejlevnější ubytování se stravou
u Máchova jezera…

Free wifi
Housenka Telefon +420 604 809 688 DENNĚ 8 - 22 hod.

Chatky Jachta u Máchova jezera – Fotogalerie

Opravené dřevěné chatičky se nacházejí v příjemném stínu lesa, pár minut pěšky od Máchova jezera. Část chatiček má vlastní toaletu a některé i vanu. Každá chatka má malou terasu s plastovým nábytkem, který je vám k dispozici. Podívejte se také na ceník ubytování.

Ubytování v chatkách u Máchova jezera | Dětské hřiště | Prolejzačky chatová osada JachtaMožnost grilování v chatové osadě Jachta/Ubytování v chatkách/Máchovo jezero chatky/Posezení u grilu Máchovo jezeroObčerstvení na pěší zóně pod chatovou osadou Jachta/Kiosky chatová osada Jachta/Zábava na Máchově jezeře/Restaurace chatová osada JachtaLevné ubytování v chatkách Jachta u Máchova jezera/Čtyřlůžkové chatky na Máchově jezeřePohled do chatky Jachta/Pečlivě udržované bungalovy Staré Splavy/Vymalované chatičky JachtaVelké dětské hřiště Jachta/Tomovy parky u Máchova jezera/Pískoviště a prolejzačky chatová osada Jachta Máchovo jezero/Pobyty s dětmi na Máchově jezeřeHřiště pro děti Máchovo jezero/Houpadla, skluzavka, posezení u Máchova jezera/Zábava pro děti chatová osada JachtaChatka se sociálním zařízením a vanou / Vybavení chatiček osady Jachta u Máchova jezeraChatka se sociálním zařízením a vanou / Vybavení chatiček osady Jachta u Máchova jezera

Hlavní budova chatová osada Jachta

Společenská místnost hlavní budovy, chatky Jachta, Máchovo jezero

Dovolená na Máchově jezeře je skvělá možnost jak strávit letní rekreaci nejen s vašimi dětmi, vnoučátky ale také je vhodná pro školní výlety, seznamovací a sportovní akce, ozdravné pobyty, oslavy v přírodě, firemní akce, školení a pobyty pro dětské domovy. Pořádáme také svatební hostiny.

Sport a zábava Máchovo jezero

Aquapark, pláž Staré Splavy, Máchovo jezero

Minigolf, trampolína, jungle creek, dětský minipark, ale také projížďky parníkem, na konících či jen odpočinek to je chatová osada Jachta.

Slunce
Beruška Šnek Motýl Vážka Včela

Kontaktní formulář